SARGIN İNŞAAT bünyesinde hizmet veren AKS GRUP ELEKTRİK ENERJİSİ TOPTAN ALIŞ VE SATIŞ LTD. ŞTİ., 3 Mart 2001 tarihinde yürürlüğe giren 4628 sayılı Enerji Piyasası Kanunu kapsamında, 29.07.2011 tarihinde Limited Şirket statüsünde kurularak faaliyete başlamıştır.

Şirketimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından tahsis edilen ETS/3474-1/2109 numaralı 26.10.2011 tarihli lisansı ile Piyasa Mali Uzlaştırma Merkezi’ne (Elektrik Piyasaları İşletme Dairesi Başkanlığı’na) kayıt olarak elektrik satışına başlamıştır. Tüm faaliyetlerimiz, Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu tarafından denetlenmektedir.

AKS GRUP ‘Tercih Edilen Elektrik Tedarikçisi’ olma vizyonu ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu vizyona ulaşmada en büyük itici gücünü, inşaat alanında güven ve kalitenin simgesi olan SARGIN İNŞAAT isminden alan AKS GRUP, sistem ve süreçlerini geliştirerek müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmetinin devamlılığını sağlamaktadır.

AKS GRUP, konusunda uzman ekibi ile müşteri odaklı bir satış ve pazarlama faaliyeti gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Sargın İnşaat

SARGIN İNŞAAT VE MAKİNE SANAYİ TİCARET A.Ş. 1977 yılında Doç. Dr. Muharrem Sargın tarafından şahıs şirketi olarak SARGIN MÜHENDİSLİK adı altında kurulmuştur.

Firma 1977 – 1990 yılları arasında SARGIN MÜHENDİSLİK adı altında çok çeşitli alanlarda kamu ve özel sektör kuruluşlarına müteahhitlik ve danışmanlık hizmeti vermiştir.

1990 yılında aynı alanlarda çalışmak üzere anonim şirkete dönüşen SARGIN İNŞAAT, 1990’lı yılların ortasında stratejik bir karar alarak bina, konut ve silo yapımının yanı sıra özellikle tünel inşaatı konusunda uzmanlaşmaya başlamıştır. Güçlü makine-ekipman desteği ve kaliteli işgücü ile yurtiçinde ve yurtdışında önemli iş deneyimlerine sahip olan SARGIN İNŞAAT, İnşaat Yüksek Mühendisi Hüseyin Sait Sargın’ın da katılımıyla sermaye şirketine dönüşmüş ve sermayesi 2010 yılında 10.000.000 (on milyon) TL seviyesine çıkartılmıştır.

Şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığını Doç. Dr. Muharrem Sargın, Genel Müdürlük görevini ise İnş. Yük. Müh. Hüseyin Sait Sargın yürütmektedir.

Buradan Başlayın

Elektriği daha ucuz kullanın !

Hemen şimdi daha ucuz elektrik için bizden teklif alın.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]